Listopad 27, 2014, 19:06:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: REGULAMIN FORUM

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 35   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bydgoskie Panny Młode 2011  (Przeczytany 71245 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Isabel
maniak

Data ślubu: 03.09.2011

« Odpowiedz #60 : Kwiecień 28, 2010, 19:14:38 »

A my bierzemy ślub 03. 09. 11 :) sale- a właściwie namiot;p mamy już zamówiony w Brzozie:)
Nowy

Patii25
nowicjusz
*

Data ślubu: 03-09-2011

« Odpowiedz #61 : Kwiecień 29, 2010, 22:32:45 »

Isabel wygląda na to, że bedziemy miały "razem" wesele-ja mam w restauracji w Brzozie.  A gdzie macie ślub?
Nowy

Isabel
maniak

« Odpowiedz #62 : Maj 01, 2010, 21:29:48 »

To super:) Ślub mamy na Osowej Górze w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego:) A Wy? Jak byliśmy oglądać właśnie w Brzozie, to Pani Menager mówiła,ze Restauracja na nasz termin jest zajęta i stwierdziliśmy,że skoro już zajęta restauracja, to nie ma na co czekać, bo jeszcze ktoś nam zajmie namiot i od razu zamawialiśmy:)
Nowy

AlicjaK
nowicjusz
*

Data ślubu: 10.09.2011

« Odpowiedz #63 : Maj 02, 2010, 01:35:01 »

hej Isabel a czy byliście już w księdza?:> bo ja tez mam w tym samym kościele slub tylko tydzień poźniej:) śmieszne bo też początkowa data to był 3 wrzesnia ale jednak 10:)
Nowy

Isabel
maniak

« Odpowiedz #64 : Maj 02, 2010, 11:14:46 »

Nie byliśmy jeszcze u księdza, ale moja przyjaciółka w sierpniu w tym roku bierze tam ślub i proboszcz mówił jej,żeby 3 m-ce przed planowaną datą ślubu się zgłaszać:) Więc jeszcze jest dużo czasu:) Chociaż ja tak myślę, że my ok poł roku przed pójdziemy, żeby mieć już zaklepane:) Szkoda, że nie bierzecie też 3. , to by się można co do strojenia kościoła umówić Wink
Nowy

beti_andrew
nowicjusz
*

« Odpowiedz #65 : Maj 04, 2010, 17:08:48 »

witam wszystkich serdecznie  :)
podczytuje to forum juz jakis czas,ale dopiero teraz zaczynam sie udzielac  :)

jak na razie naleze do grona szczesliwych narzeczonych  :)
i mam nadzieje,ze uda nam sie zrealizowac nasze marzenia w 2011 roku :)
Nowy
katepolak
bywalec

Data ślubu: 11.06.11.

« Odpowiedz #66 : Maj 04, 2010, 20:04:04 »

Witaj Beti!

Gratulujemy zaręczyn i czekamy na dalszy rozwój ślubno - narzeczeńskich wydarzeń:)

Oby to był 2011 rok Tongue...wszystkie dziewczyny tutaj potwerdzą, że to rok najlepszy z najlepszych Grin
Nowy

zaba
maniak

Data ślubu: lipiec 2011

« Odpowiedz #67 : Maj 04, 2010, 20:33:36 »

dziewczyny! jesli chodzi o ksiedza to pedzcie jak najszybciej...wiem jak to dokladnie wyglada (mam wuja ksiedza) i powiem tyle, zeby wybrac sobie godzine slubu trzeba sie duzo szybciej udac do proboszcza, pozniej moze sie okazac, ze Wasza wymarzona godzina juz jest zajeta, a zostaly tylko np. 14 i 19...ja osobiscie mam juz zaklepane;)...isabel faktycznie masz racje, ze trzeba sie zglosic do ksiedza 3miesiace przed slubem ale to celem spisania protokolu...
Nowy

Patii25
nowicjusz
*

Data ślubu: 03-09-2011

« Odpowiedz #68 : Maj 05, 2010, 07:56:23 »

My mamy ślub w kościele w Brzozie.  Zgadzam się z zaba lepiej dużo wcześniej sobie zarezerwować godzinę.  My mamy już zaklepaną, żeby potem spać spokojnie :)
Nowy

Precelek
Chuck Norris

Data ślubu: 04.06.2011

« Odpowiedz #69 : Maj 05, 2010, 08:33:43 »

a my sie nad kościołem jeszcze zastanawiamy, bo moja parafia nie wchodzi w grę.
Tak sobie myślę może Kościół Opatrzności na sandomierskiej (Kapy) albo Matki Boskiej Fatimskiej (cudowny ołtarz) albo może Królowej Męczenników w Forodnie... macie jakies opinie, doświadczenia z tymi parafiami?? Wink
i tak sobie myślę jak pojdziemy w lipcu zeby rezerwować na przyszły czerwiec to chyba styknie no nie ??
Nowy

Never run faster than your guardian angel can fly ....
marikusia
użytkownik
**

Data ślubu: 24 września 2011

« Odpowiedz #70 : Maj 05, 2010, 18:12:08 »

Noooo. . .  dobra. . .  też powiem, że mam w 2011 :)
Ładnie się zatem witam :)
Nowy

katepolak
bywalec

Data ślubu: 11.06.11.

« Odpowiedz #71 : Maj 05, 2010, 21:07:57 »

Precious
...ja mogę się wypowiedzieć tylko o fordońskich męczennikach - mają tam księdza Bucholza, który wygłasza cudowne kazania Grin

Marikusiu
witaj w gronie 11tek;)!!! ...jak tam przygotowania???
Nowy

asiula_hh
Chuck Norris

our love is everlatsing..

« Odpowiedz #72 : Maj 05, 2010, 21:59:19 »

a może wie ktoś jak wyglądają śluby w Kościele NMP Matki Kościola na Jaskólczej na Górzyskowie?
my juz sobie zarezerwowaliśmy date (bo to moja parafia) ale nie wiem jak tam wygladaja sluby..
Nowy

ZNIKAM!
ines85
użytkownik
**

Data ślubu: 11.06.2011

« Odpowiedz #73 : Maj 06, 2010, 09:19:47 »

Witam  :)
My także planujemy złożyć z ukochanym przysięgę w 2011 i jesteśmy na etapie poszukiwania zespołu, kamerzysty i fotografa. Mogłybyście mi coś polecić. Pozdrawiam
Nowy
zyta8383
nowicjusz
*

« Odpowiedz #74 : Maj 07, 2010, 11:41:53 »

Witam, i ja również należę do grona szczęśliwych narzeczonych :) Datę ślubu wstępnie ustaliliśmy na sierpień 2011.  Jednak teraz szukamy sali :) Rozglądaliśmy się już trochę i póki co najbardziej do gustu przypadł nam Gościniec nad Strugą, mają ciekawe menu i ładny wystrój sali, no i co dla nas ważne - parking.  Rozważamy też nad Kummerówką w Myślęcinku, oraz Salą Biesiadną w Białych Błotach.  Co o tym myślicie ??
Nowy
Daisy87
uzależniony

« Odpowiedz #75 : Maj 07, 2010, 22:46:09 »

a ja do mojej krótkiej listy spraw załatwionych ( sala i kościół) mogę dopisać nareszcie zespół muzyczny Wink
Nowy
Precelek
Chuck Norris

« Odpowiedz #76 : Maj 07, 2010, 23:00:02 »

Witam serdecznie Zyta Smiley
Mogę wyrazic moje skromne zdanie na temat sal o ktorych wspomnialas, gdyz w trakcie objezdzania chyba 20 różnych miejsc w Bydg, tam też bylismy.

Mi sie sala biesiadna średnio podobała, zapodało mi wsią troszkę i jakoś tak nie wiem... kwestia gustu moze? Sama zobaczysz.
Kummerówka superowa wg mnie Smiley ciekawy wystój, chociaż mojemy kochanemu się nie podobał, dośc sporo miejsca, miła Pani chyba menadżer. troszku drogo, ale może to jest do ugadania Smiley
Pałac w Myslu - jak dla mnie przereklamowany, taki styl wypasu  z końcówki PRL-u, tak hmm pałacowo ale jednak nie do końca, namiot robi lepsze wrazenie w nocy niz w dizen, gdyz w dizen widac, ze nadgryzł go już ząb czasu Smiley ale sporo miejsca, można poszaleć. Ceny tez ciekawe bo od 140zł jesli dobrze pamietam, pani z ktora rozmwalismy tez bardzo miła.
Nowy

elba
użytkownik
**

« Odpowiedz #77 : Maj 09, 2010, 14:37:01 »

140 za Myślęcinek?
W sb,nd maja 195 zł odo osoby i ani grama upustu, tym bardziej jeżeli ktoś ma ok 100 osób, cenę zniżą może do 185 zł w inny dzień tygodnia - chociażby w piątek, albo za ślub w listopadzie są jakieś zniżki. 
Nowy
Precelek
Chuck Norris

« Odpowiedz #78 : Maj 09, 2010, 16:44:31 »

tak mi powiedziano i takie menu widziałam.
Od 140zl nie znaczy za 140zl faktycznie Wink
Nowy

Madlinka
nowicjusz
*

« Odpowiedz #79 : Maj 09, 2010, 19:56:10 »

my mielismy w kummerowce cene 150zł, normalnie 175zł za osobe.
Nowy
Precelek
Chuck Norris

« Odpowiedz #80 : Maj 09, 2010, 20:05:27 »

no więc właśnie, tak to jest, że często cena która jest podawana przez menadzera w momencie jak sie decydujemy ulega zmianie - czesto na naszą korzyść Smiley
Nowy

ziutka
nowicjusz
*

Data ślubu: 25.06.2011

ty i tylko ty jesteś mi przeznaczony

« Odpowiedz #81 : Maj 10, 2010, 18:47:50 »

Witam Was Kochane! Ja też zostanę mężatką w 2011 dokładnie 25 czerwca:) jak tam przygotowania pewnie pełno parą... Jejku już nie mogę się doczekać ja jestemm z tego rodzaju kobiet, które są w gorącej wodzie kąpane i muszą teraz... hehe dlatego większość rzeczy mamy załatwione Smiley pozdrawiam
Nowy
Precelek
Chuck Norris

« Odpowiedz #82 : Maj 10, 2010, 21:25:44 »

hehe ziutka, ja mam podobnie Smiley wszystko juz prawie pozałatwiane, przynajmniej to co możnabyło już Smiley i szkoda mi, że nie mogę już za miesiąc brać slubu, bo stresuje się już i jak pomyśle, ze to jeszcze ro kstresów to 
Nowy

ziutka
nowicjusz
*

« Odpowiedz #83 : Maj 11, 2010, 16:37:59 »

PRECIOUS też tak mam jak bym mogła to bym już wzieła ślub ale nie z nerów i stresu tylko jestem osobą, która nie śpi po nocach tylko myśli tylko o tym Smiley
Nowy
asiula_hh
Chuck Norris

« Odpowiedz #84 : Maj 11, 2010, 17:52:31 »

My wesele będziemy mieli w hotelu City i pokazali nam 4 przykładowe menu gdzie ceny są od 180 zł i już zapowiedzieli ze na przyszły rok mogą wzrosnąc.. ale damy rade ;p w końcu wesele raz w życiu jest ;d
Nowy

ZNIKAM!
Precelek
Chuck Norris

« Odpowiedz #85 : Maj 11, 2010, 20:30:27 »

Hotel City ma świetną sale Smiley gratuluję wyboru Smiley a ceny ... no cóż jak napisalas wesele ma sie raz w zyciu!! Grin
Nowy

asiula_hh
Chuck Norris

« Odpowiedz #86 : Maj 11, 2010, 21:34:37 »

taaa... my wybraliśmy menu za 190 zł. takie najbardziej tradycyjne bez udziwnień. żeby goście się najedli i żeby smakowalo.. ja już nie mogę się doczekać ;d a to jeszcze ponad rok... ;p
Nowy

ZNIKAM!
Precelek
Chuck Norris

« Odpowiedz #87 : Maj 12, 2010, 07:46:04 »

asiula, ziutka, widze ze wszystkie mamy kolo siebie ale ja musze czeka najkrocej Smiley
ehh...teraz jak juz mamy duzo zalatwione to sie tak nie martwie, tylko przyspieszylabym conieco Smiley
Nowy

ziutka
nowicjusz
*

« Odpowiedz #88 : Maj 13, 2010, 15:51:23 »

Precious też bym przyspieszyła gdybym mogła ale cóż trzeba cierpliwie czekać chociaż z tą cierpliowścią u mnie kiepsko. np. dzisiaj przyszły mi zaproszenia które będę wypisywać z mamą więc mogą poczekać , naklejki na wódke plus akcyza, wkładki do zaproszeń sztuczne płatki kwiatów i księga gości oraz zawiadomnienia Smiley ja to jednak jestem w gorącej wodzie kąpana heh ale wole kupić teraz(bo jak mam pieniądze to je przepuszczam więc wole zainwestować ślub niż wydać na głupoty) po drugie wole teraz niż jakby później miałoby mi się to wszystko zrzucic na ostatnią chwilę a tak mam roczek więc spokojnie wszystko pokupuję. Mam dziewczynki pytanko kiedy odbywacie Katecheze przedmałżeńską ja szukałam i chyba wybiorę się do Klarysków w lipcu bo wtedy będą zapisy na pierwszym spotkaniu, a co do kursu czy ktos się oreintuje gdzie w bydgoszczy oprócz bazyliki jest te płatny kurs??? i kiedy jeżeli już się zapisaliście
Nowy
Precelek
Chuck Norris

« Odpowiedz #89 : Maj 13, 2010, 21:37:55 »

o matko, pocisnelas Smiley
ja sobei takie rzeczy zostawiam na po urlopie Wink jeszcze w wakacje zamierzamy zalatwic kosciol, pewnie jakos jesienia nauki przedmalzenskie (w ogole nie wiem gdzie sie kiedy zaczynaja, takze jak cos wiesz to pisz, albo linka jakiegoś zarzuc Smiley ). zaproszenia tez juz ogladam i wizytowki itd. ale najprawdopodbniej bedziemy robic sami (tzn z kolezankami) zaproszenia, bo to fajna sprawa i nie taka trudna stwierdzam Wink poza tym za kazdym razem jak ogladam to mi sie inne podobaja i nie umiem sie na chwile obecna zdecydowac Smiley bałabym sie ze za dwa meisiace spodobaja mi sie jakies inne i bede załować.  Sukienke nie wiem, moze zima bede szukac?
troche sie boje ze jak wszytsko zalatwie teraz, to potem nie poczuje tego klimatu, wiec to rozkladam wszystko Smiley i tak juz słyszalam, ze duzo na chiwle obenc amamy, nie ktorzy fotorgafa pozniej szukaja albo cos, ale fajnie generlanie,ze nie tylko ja tak mam i ze sa ludzie ktorzy maja bardziej Smiley
Nowy

Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 35   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2007, Simple Machines | Sitemap Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Nasza strona używa ciasteczek w celu umożliwienia poprawnego funkcjonowania. Kliknij tutaj po więcej informacji. Zamknij [X]