Listopad 23, 2014, 11:32:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: REGULAMIN FORUM

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Grajki na wyprowadzenie młodych POSZUKUJĘ  (Przeczytany 14350 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
marta_b21
zapaleniec

Data ślubu: 24.07.2010

"...Bo bez Ciebie życie traci sens jakikolwiek..."

« Odpowiedz #60 : Luty 22, 2010, 14:11:19 »

epata bardzo proszę podeślij mi namiary na tego skrzypka
i jak ktoś jeszcze ma jakieś namiary na grajków to bardzo proszę:)
Nowy

tjomek
nowicjusz
*

« Odpowiedz #61 : Marzec 05, 2010, 00:15:03 »

Jeśli ktoś szuka muzyków na wyprowadzenie lub do oprawy ślubu w kościele to dysponuję fajnym namiarem: Kapela Folklorystyczna, mogą nawet zagrać blok na ludowo na weselu..., polki, oberki, etc., 100% live... Wink
Nowy
martynikka
użytkownik
**

Data ślubu: 21.08.2010

« Odpowiedz #62 : Marzec 05, 2010, 14:54:05 »

Ja bardzo proszę o namiary na ludzi którzy wyprowadzają z domu parę młodą:)
Nowy

Kup torebkę z moim kodem i zapłać aż 5% mniej!
Wpisz 8abb1439 na etorebka.pl
belissa
nowicjusz
*

« Odpowiedz #63 : Marzec 11, 2010, 12:32:34 »

Z przerażeniem przeczytałam wątek.  Oto konkluzja :
Wszyscy się cieszycie z wyboru ( tak zwanego ) zespołu muzycznego na wesele.  Czy nie zastanowiliście się jednak, że prawdziwi muzycy bez problemu zagrają Wam wyprowadzenie z domu ? Czy nie pomyśleliście że tylko ci półdidźeje ( puszczacze podkładów mp3 jako podkład plus udawane zaśpiewy _ - że to oni tak naprawdę nie grają na wyprowadzeniu bo nie potrafią, bo nie są muzykami . . . . ?

Ktoś napisał że da 50 złotych i flaszkę wódki, że to ma wystarczyć takiemu grajkowi .

Szanowni Państwo.
Ten grajek ma za sobą lata nauki i ciężkiej, żmudnej pracy, lata wyżeczeń.  Kiedy puszczacz mp3 lub didżej kopał piłkę na podwórku, muzyk uczył się czytać nut, słuchał muzyki, cwiczył gamy.  pasaże, etiudy itd. . .
   Dlaczego więc bardziej cenicie puszczacza mp3 czy didźeja ? Co za absurd Wami kieruje ?
Kolejna kwestia  to inwestycja w sprzęt : akordeon to wydatek kilku ( minimum 6 tysiecy za kiepskiej klasy )   tysięcy złotych .  Muzykowi ( młodemu ) rodzice nie kupili  motoru, albo może nie wysłali kolejny raz na kolonie ale kupili  właśnie akordeon.

CZEMU WIĘC MUZYK MA DOSTAĆ 50 złotych i flaszkę - to strasznie upokarzające.
Nowy
marena84
entuzjasta

Data ślubu: 13.08.2011r. g. 16:00 Smiley

« Odpowiedz #64 : Marzec 11, 2010, 14:09:54 »

Sorry belissa, ale według mnie to, że ktoś zainwestował w DJ'a lub w słabszy zespół to wyłącznie sprawa jego i jego kieszeni, więc nikomu nic do tego. A jeżeli chodzi o to, że rodzice inwestowali w jego sprzęt muzyczny a nie w wakacje, to tylko ich wybór w jakim kierunku wychować swoje dziecko. Sorry ale dla mnie to zawód jak każdy inny, bo każdy dla swojej kariery i wykształcenia poświęcił wiele. (np. muzykowi rodzice kupili akordeon, a dj'owi cały sprzęt i płyty) - więc według mnie na jedno wychodzi. I proszę się nie obrażać, ale takie jest po prostu moje zdanie. Aha a jeżeli chodzi o cenę (o te nieszczęsne 50zł + flaszke) to wydaje mi się że to również sprawa indywidualna (w zależności od "sławy", stażu oraz odległości jaką musi pokonać) - ale myślę że zawsze można się dogadać. Smiley

A tak do reszty was poproszę również o namiary na tych ludzi (grajków, zespołów - jak kto woli), którzy wyprowadzają młodych. Dzięki wielkie. Grin
Nowy

martynikka
użytkownik
**

Data ślubu: 21.08.2010

« Odpowiedz #65 : Marzec 11, 2010, 18:44:50 »

Chyba też swoje dodam, bo bardzo mnie irytuje mówienie "muzyk się dużo uczył to zasługuje na więcej niż 50 zł"
Każdy z nas wykonuje jekiś zawód. Są tu ekonomiści (musieli skończyć Akademię Ekonomiczną- 5 lat ciążkich studiów), poloniści, matematycy, biologowie, chemicy (5 lat tyrania na Uniwerytecie) lekarze ( 6 lat harówy na Akademii Medycznej) inżynierowie ( 5 lat Polibudy) i cała masa innych zawodów. Stąd moje pytanie czy ktoś z Was zarabia 50 zł za godzinę pracy na rękę?? Bardzo przepraszam, wszyscy przez wiele lat się uczymy i ciążko pracujemy, a nie zdzieramy z ludzi ciążkich pieniędzy tylko dlatego, że biorą ślub.
Nowy

Kup torebkę z moim kodem i zapłać aż 5% mniej!
Wpisz 8abb1439 na etorebka.pl
ewelinkaaa
użytkownik
**

Data ślubu: 30 lipca 2011

« Odpowiedz #66 : Marzec 11, 2010, 18:50:23 »

poproszę również o namiary na tych ludzi (grajków, zespołów - jak kto woli), którzy wyprowadzają młodych. Dzięki wielkie. Grin
Nowy

belissa
nowicjusz
*

« Odpowiedz #67 : Marzec 11, 2010, 20:21:25 »

PROSZĘ NIE PORÓWNYWAC MUZYKA Z DIDŻEJEM - ( krzyk celowy :))  )     lat nauki i poświęcenia nic nie odda podobnie jak piłkarzowi ( zawodowemu )  czy innemu sportowcowi.  Również muzycy są ci z ekstraklasy ( po studiach ) którzy nie zrobili kariery, ale też nie splamili się weselnym graniem by mieć na chleb.  Ci zawsze "pierdzieli" i pierdzieć" fasolą będą - ale nigdy nie zagrają ci za 50 złotych i flaszkę .  To tzw.  grupa niespełnionych artystów.  Druga grupa to ci,  którzy dla kromki chleba  grają chałtury, niekoniecznie mają wyższe muzyczne wykształcenie, to są ludzie którzy mają oprócz muzycznego fachu w palcach mają pokończone podobnie jak ty , ty i ty - studia wyższe a więc polibudy, uniwerki, - ta grupa zna swoją wartość i też ci nie zagra za 50 złotych i flaszkę.
Ponad nimi ( tymi opisanymi dwiema grupami ) są muzycy mistrzowie biorący za koncerty mnóstwo pieniędzy - oni nie zagrają ci nawet za 500 złotych i skrzynkę wódki !

Spójrzcie na to jeszcze tak: stawki wideofilmowania są niższe od fotografii pomimo konieczności włożenia większej ilości pracy i droższego sprzętu w dobry film. 
Czy ktoś odpowie mi dlaczego? Może więc ja jako pierwsza : bo fotograf to nadal darzony w naszym społeczeństwie wielkim szacunkiem artysta ( podobie jak malarz ) , kamerzysta to współczesny twór, każdy w domu ma byle kamerkę, nie wyobraża sobie nawet jak wiele trzeba zainwestować w "kamerowanie" pieniędzy, czasu nauki i nie wspominając o obróbce .
Świat muzyków niestety został zaburzony przez nieumiejących grać puszczaczy mp3 udających że śpiewają, to oni i nic nieumiejący didżeje weselni psują rynek muzyczny wesel.
Ale reasumując : towar na rynku wart jest tyle, ile płaci za niego klient .  Osobiscie za 50 złotych i flaszkę bym się z miejsca nie ruszyła.  Może zacznijcie szukaćwśródbezdomnych, dajcie im akordeon a oni wam dadzą swoje umiejętności.

Na koniec : jeśli ( jak to powyżej ktoś napisał ) zaoszczędzacie na zespole biorąc empetrójkowiczów którzy nie potrafią grać, zamiast wziąć zespół wcale nie droższy ( !!!)  tonie liczcie że MUZYK pójdzie Wam grać za 50 złotych i flaszkę.

Mam zasadę : jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma .
Nowy
ewelinkaaa
użytkownik
**

Data ślubu: 30 lipca 2011

« Odpowiedz #68 : Marzec 12, 2010, 07:52:44 »

tjomek dziękuję za namiary na grajków  Wink

My będziemy mieć DJ'a+ wodzirej a tylko dlatego że wesele mamy małe i szkoda nam pieniędzy na zespół bo ten który by nam pasował kosztuje 4500 dlatego zdecydowaliśmy sie na DJ.... Wink

belissa zgadzam się z Tobą Smiley
Nowy

obserwator
maniak

Data ślubu: trochę czasu minęło

« Odpowiedz #69 : Marzec 12, 2010, 09:29:16 »

belissa, nic dodać, nic ująć. Strzał w dziesiątkę Smiley.
Nowy
tjomek
nowicjusz
*

« Odpowiedz #70 : Marzec 13, 2010, 00:09:03 »

Nie ma sprawy, pozdrawiam;)
Nowy
Iza464
forumowicz

Data ślubu: 05.06.2010

« Odpowiedz #71 : Maj 05, 2010, 11:29:04 »

Witam, chciałabym się podzielić niezbyt miłą opinią. Ale może to będzie przestroga dla innych. Rok temu udałam się do sklepu muzycznego mieszczącego się na alejach w DG w celu rezerwacji panów na wyprowadzenie. Pan powiedział że nie ma problemu zapisał sobie nazwisko i date ślubu, powiedział żebym przyszła miesiąc wczesniej przed ślubem ustalić szczegóły. Tak też zrobiłam w tamtym tygodniu, udałam sie do Pana w celu omówienia szczegółów,a tu spodkała mnie "niespodzianka" Pan oświadczył mi że nie da rady bo od 1 czerwca zaplanował sobie wyjazd, jak stwierdzam długi weeken zaplanował! Ale obiecał że zadzwoni do mnie na drugi dzień z informacją czy coś da się zrobić, niestety nie oddzwonił :/  Przed tą moją wizytą dałam nr tel mojemu znajomemu, który ma wesele kilka tygodni po nas. Pan odrazu zapraszał na spisanie umowy (mi wogóle nie proponował), a kolega chciał tylko uzyskać wstępne informacje. Po tym co usłyszał nie zamierza wogóle zawierać żadnej umowy. Otóż cena się już zmieniła podobno wyprowadzenie miało opiewać na kwotę 200zł za jednego Pana + dowóz i odwóz Pana do miejsca zamieszkania! Dodam że to wyprowadzenie miało się odbyć na terenie DG bo zarówno Pani Młoda jak i Pan Młody mieszkają w Dąbrowie Górniczej, niedaleko siebie. Kolega podziękował za taką usługę.
Przykro się coś takiego pisze, ale trzeba mieć się na baczności i niestety nie ma co ludzią wierzyć na wszystko trzeba mieć papier.
Zaczęłam szukać kogoś na wyprowadzenie, całe szczeście wczoraj kontaktowałam się z panem, który ma wolny nasz termin, namiary dostałam od naszego zespołu.  Też kwota 200zł ale z dojazdem z Wojkowic. Pan sam przyjedzie. Dzis jedziemy wpłacić zadatek, mam nadzieje że tym razem obędzie się bez niespodzianek Smiley
Nowy

obserwator
maniak

« Odpowiedz #72 : Maj 05, 2010, 13:54:30 »

Za 200 zł może Ci zagrać na wyprowadzeniu 2-ch gości (akordeon i gitara akustyczna). Obydwoje mieszkają w Dąbrowie Górniczej. O ile się orientuję to mają wolny termin. Jeżeli jesteś jeszcze zainteresowana to mogę podać Ci namiary na priv.
Nowy
Justys851
Chuck Norris

Data ślubu: 23.05.2009

« Odpowiedz #73 : Maj 06, 2010, 08:21:34 »

Iza464 to masz tego samego Pana co my , tyle ze u nas wziął 150 zł  Roll Eyes
Nowy

Iza464
forumowicz

Data ślubu: 05.06.2010

« Odpowiedz #74 : Maj 06, 2010, 10:24:50 »

a dziękuje bardzo za propozycje Obserwator ale już wczoraj uzgodniliśmy z panem od wyprowadzenia szczegóły, termin mamy zaklepany Smiley już mam nadzieje że jemu się nie zmieni!

niestety ale wszystko drożeje, także wszelaki usługi :/ płacimy 300 zł za pana z harmoszką i pana z saksofonem wraz z dojazdem do DG i Sławkowa.  Wczoraj spodkaliśmy się Justyś 851 "z naszym wspólnym zespołem" Smiley, omówiliśmy szczegóły, dowiedzieliśmy się również że oni także podnieśli cenę za granie na weselu  Roll Eyes doznaliśmy szoku normalnie jak ją usłyszeliśmy.  Grin całe szczęście że rezerwowaliśmy ich z prawie 2 letnim wyprzedzeniem i obowiązuje nas cena na umowie  Smiley

pozdrawiam  Smiley
Nowy

obserwator
maniak

« Odpowiedz #75 : Maj 06, 2010, 11:18:16 »

Jakie są teraz koszty?
Nowy
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2010, 11:24:49 wysłane przez Maja » Zapisane
Justys851
Chuck Norris

Data ślubu: 23.05.2009

« Odpowiedz #76 : Maj 06, 2010, 16:57:50 »

Iza - Jak czytałam to aż myślałam ze Wam podnieśli  Roll Eyes ale na szczęście przecież na umowie macie cene  Wink
Ide we wrześniu na wesele gdzie beda grać - już nie mogę się doczekać  Grin
Nowy

marena84
entuzjasta

« Odpowiedz #77 : Maj 07, 2010, 09:42:22 »

wiecie co, ja ostatnio spacerując po sosnowcu (a dokładniej przechodząc pod przejściem koło patelni) spotkałam pewnego pana, który grał na akordeonie i go zagadnęłam. Powiedział że gra na wyjście dla młodych i bierze 100 zł i tak się zastanawiam czy to by był dobry pomysł, czy troche ryzykownie, brać tak kogoś z ulicy. Co wy na to?
Nowy

tjomek
nowicjusz
*

« Odpowiedz #78 : Maj 07, 2010, 16:40:45 »

Trudno powiedzieć, ale wydaje mi się, że w takim dniu za bardzo nie ma co ryzykować i lepiej wziąć kogoś sprawdzonego, z kim podpiszesz umowę, dojedzie na miejsce, etc. Z drugiej strony nie chciałbym nikogo oceniać po tym, że gra na ulicy, bo akurat osobiście nie widzę w tym nic złego:)
Nowy
wild_rose
forumowicz

Data ślubu: sierpień 2010

« Odpowiedz #79 : Maj 07, 2010, 20:52:36 »

Ja też się nad tym zastanawiałam, bo naprawdę zdarzają się osoby, które całkiem fajnie grają Wink
Nowy
olenka152
nowicjusz
*

Data ślubu: 14.08.2010

« Odpowiedz #80 : Lipiec 05, 2010, 18:11:42 »

Podajcie mi jakieś namiary na akordeonistów na wyprowadzenie
Nowy
olenka152
nowicjusz
*

Data ślubu: 14.08.2010

« Odpowiedz #81 : Lipiec 07, 2010, 06:18:32 »

Prześlijcie jakieś namiary na grajków na wyprowadzenie na prv pilne
Nowy
martu$_dg
entuzjasta

Data ślubu: 07.09.2013

« Odpowiedz #82 : Październik 26, 2010, 22:39:11 »

ja tez ladnie prosze o namiary na grajków
Nowy

madziaw
bywalec

Data ślubu: 02-07-2011

« Odpowiedz #83 : Październik 27, 2010, 08:47:14 »

Ja również proszę o namiary na muzyków grających na wyprowadzeniu
Nowy

marena84
entuzjasta

« Odpowiedz #84 : Październik 27, 2010, 09:55:19 »

ja również prosze
Nowy

misiopysio
nowicjusz
*

Data ślubu: 20.08.2011

« Odpowiedz #85 : Styczeń 16, 2011, 21:42:47 »

Hejka,mogę prosić o podanie namiaru na jakiegos dobrego-sprawdzonego grajka ,który wyprowadza młodych :)
Nowy
KAHA
Moderator
Chuck Norris

Data ślubu: 11.09.1999

Denique non omnes eadem mirantur amantque

« Odpowiedz #86 : Styczeń 17, 2011, 16:51:43 »

Grajka.....trochę szacunku...
Nowy

obserwator
maniak

« Odpowiedz #87 : Styczeń 17, 2011, 20:21:04 »

Hejka,mogę prosić o podanie namiaru na jakiegos dobrego-sprawdzonego grajka ,który wyprowadza młodych Smiley

grajek....człowiek grający na jakimś instrumencie, niemający wykształcenia muzycznego; także: lekceważąco o marnym muzyku.

Czy takiego poszukujesz?
Nowy
paulinan
nowicjusz
*

Data ślubu: 24.09.2011

« Odpowiedz #88 : Maj 31, 2011, 09:27:51 »

Witam
Poszukuje osób do wyprowadzenia młodych na 24 wrzesień z okolic Dąbrowy Górniczej
Jeśli zna ktoś kogoś sprawdzonego proszę o informacje
Pozdrawiam
Nowy
Jane
użytkownik
**

Data ślubu: 10.08.2012

« Odpowiedz #89 : Czerwiec 20, 2011, 16:08:17 »

zespół tylko na wyprowadzenie czy na wesele też? pytam ponieważ zespół 4Band wyprowadza za ok.  2400 jak graja na weselu.  nie wiem czy tylko wyprowadzają. 
Nowy

Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2007, Simple Machines | Sitemap Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Nasza strona używa ciasteczek w celu umożliwienia poprawnego funkcjonowania. Kliknij tutaj po więcej informacji. Zamknij [X]