Grudzień 22, 2014, 00:45:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: REGULAMIN FORUM

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SALONY ŚLUBNE W SOSNOWCU  (Przeczytany 37788 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ily
użytkownik
**

« : Marzec 12, 2008, 17:00:35 »

Wątek salony ślubne w Dąbrowie Górniczej już powstał.  A jakie są Wasze opinie o salonach ślubnych w Sosnowcu? Z własnych doświadczeń lub opinii znajomych?
Nowy
margolka
Chuck Norris

« Odpowiedz #1 : Lipiec 10, 2008, 15:30:01 »

Hej! Piszę w tym temacie, choć widzę, że nie cieszył się on jak do tej pory powodzeniem. Ale innego, bardziej odpowiedniego nie znalazłam. Mam do was prośbę i liczę, że pomożecie  Smiley A mianowicie gdzie są salony z sukniami ślubnymi w Sosnowcu ? Ja wiem tylko o 2 na Modrzejowskiej ( taki jeden na piętrze jakiegoś budynku i drugi naprzeciwko kina) Objechałam już salony w Będzinie i Dąbrowie i teraz wyruszam na Sosnowiec  Wink Ktoś mi pomoże ?
Nowy

dorka_9
uzależniony

Data ślubu: 30 sierpnia 2008

« Odpowiedz #2 : Lipiec 10, 2008, 15:33:56 »

W ktorejś bramie na Modrzejewskiej są aż 2 salony wiec warto tam isc bo w jednym maja nawet  ladne sukienki.
Nowy

margolka
Chuck Norris

« Odpowiedz #3 : Lipiec 10, 2008, 15:40:32 »

Czyli na Modrzejowskiej byłyby aż 4  Smiley fajnie  Cheesy dorka_9 dzięki  Smiley
Nowy

Justys851
Chuck Norris

Data ślubu: 23.05.2009

« Odpowiedz #4 : Lipiec 10, 2008, 15:45:18 »

- 2 w bramie - będzie szyld więc bedziesz widzieć
- jeden w tym budynku co drogeria natura tylko ze na górze
- jeden na przeciwko heliosa  Wink
i jeszcze jeden jest na Mireckiego i z tym salonem współpracują te panie które maja słynny salon na Okrzei w Dg  Wink
Nowy

margolka
Chuck Norris

« Odpowiedz #5 : Lipiec 10, 2008, 15:56:47 »

Justyś dzięki, o tym na Mireckiego nie wiedziałam. Wydaje mi się, że w S-cu jest jeszcze więcej tych salonów  Cheesy Tak mi się kojarzy, że widziałam gdzieś z autobusu, ale gdzie to nie pamiętam  Huh?
Nowy

Justys851
Chuck Norris

« Odpowiedz #6 : Lipiec 10, 2008, 16:04:51 »

Bo chyba był jeszcze koło muzy albo tam gdzies w okolicach szpitala na 3 maja tak mi sie coś kojarzy, wiec całkiem mozliwe ze widziałas go z autobusu  Wink ale juz go nie ma  Wink

A pwoiedz mi jak byłas w Będzinie w salonach to w tym Powiedz Tak tez kobieta zapytała Ci sie po co teraz ogladasz jak ślub w przyszłym roku ??  Grin Grin Grin
Nowy

margolka
Chuck Norris

« Odpowiedz #7 : Lipiec 10, 2008, 16:21:48 »

Nie wiem który to "powiedz tak" bo jakoś na nazwy nie zwracałam uwagi  Wink ale ja w każdym mówię od razu, że ślub za rok, ale we wrześniu wyjeżdżam za granice. No i się nie czepiają - a nawet mówią, że wiele jest takich dziewczyn  Wink
Nowy

Justys851
Chuck Norris

« Odpowiedz #8 : Lipiec 10, 2008, 16:31:38 »

yhy  Grin Grin Grin
Nowy

ily
użytkownik
**

« Odpowiedz #9 : Lipiec 10, 2008, 16:50:10 »

koło szpital salon już dawno został zlikwidowany. Jest jeszcze jeden salon w Scu- oprócz wymienionych -  na ul. Sienkiewicza tzn. prawie na przeciwko Plazy (pomalowany na zielono i nazywa się chyba salon Irena);
Nowy
margolka
Chuck Norris

« Odpowiedz #10 : Lipiec 10, 2008, 16:59:00 »

dziękuję Ci ily  Smiley to już mam 6 salonów do odwiedzenia  Grin jak jeszcze ktoś sobie o jakimś przypomni to piszcie  Grin
Nowy

evelaz
Chuck Norris

Data ślubu: 20.06.2009

« Odpowiedz #11 : Lipiec 10, 2008, 21:12:55 »

jest jeszcze salon jak centrum Europa ... -na przeciwko Plazy Tongue Na Pogoni są 2- jeden na ul. Mireckiego a drugi tuż koło przystanku w stronę centrum ,ale to jest tej samej właścicielki ,co na ul. Sienkiewicza(czyli salon "Irena")
Powiem Wam, że moja koleżanka zamówiła suknię w Będzinie 500zł mniej ,niż ona kosztowała w salonie "Irena",a model był identyczny...  Oczywiście usłyszałyśmy, że oni jedyni mają takie wzory.... ( Już przynajmniej by nie kłamała...  Angry)
Ponadto,jak byłyśmy we trzy w salonie, to pytała ,która z nas jest Panną Młodą i pierwsza ma wesele. Jednej pozwoliła przymierzyć,a nam, choć obie mamy wesele w przyszłym roku już nie. Stwierdziła, że jest jeszcze dużo czasu i będą inne suknie... Wkurzyłyśmy się, bo ewidentnie się jej nie chciało.... ;/
Nowy

margolka
Chuck Norris

« Odpowiedz #12 : Lipiec 10, 2008, 21:22:03 »

A nie ma czasem żadnego salonu na Roweckiego ? Czy sobie go wymyśliłam  Huh?
Nowy

evelaz
Chuck Norris

« Odpowiedz #13 : Lipiec 10, 2008, 21:42:38 »

na Roweckiego to jest właśnie ta filia salonu "Irena" koło przystanku...  dobrze kojarzysz Grin
Nowy

margolka
Chuck Norris

« Odpowiedz #14 : Lipiec 10, 2008, 21:59:29 »

to zrobię małe podsumowanko  Smiley
1. salon w bramie na Modrzejowskiej
2. salon w bramie na Modrzejowskiej
3. salon na przeciwko heliosa
4. salon na górze drogerii natura
5. salon k/centrum Europa naprzeciwko Plaza
6. salon "Irena " ul Sienkiewicza
7. salon na Roweckiego - filia "Ireny"
8. salon na Mireckiego
 Smiley
to tyle chyba za jednym zamachem się nie uda odwiedzić  Smiley
Nowy

evelaz
Chuck Norris

« Odpowiedz #15 : Lipiec 10, 2008, 22:04:18 »

to schodzi czasowo,także nie wiem, czy uda Ci się wszystko obejść za jednym razem....
Nowy

margolka
Chuck Norris

« Odpowiedz #16 : Lipiec 10, 2008, 22:07:41 »

no pewnie nie uda... ale dziękuję za pomoc  Cheesy
Nowy

evelaz
Chuck Norris

« Odpowiedz #17 : Lipiec 10, 2008, 22:33:20 »

nie ma za co Wink czekam na relację i opinię odwiedzonych salonów Wink
Nowy

margolka
Chuck Norris

« Odpowiedz #18 : Lipiec 12, 2008, 19:16:27 »

Co by wam tu napisać  dziś byłam w kilku salonach Sosnowca, w 4 na Modrzejowskiej, w "Irenie" i jeszcze w 1 na Targowej. Na Targowej to taki "salon " od razu z krawcową, więc nie wiem czy można go nazwać salonem  Wink Salon w centrum Europa był dziś zamknięty, a na Pogoń już nie pojechałam. Zdjęć z dzisiejszej wycieczki nie mam, bo przymierzałam tylko 3 sukienki w jednym salonie, a tam mi nie pozwolono się obfotografować ( niestety  Sad ) W innych salonach nic nie przymierzałam, bo było mniej więcej to samo co w Dąbrowie i Będzinie, więc już miałam pojęcie jak w tym wyglądam. Jeśli chodzi o obsługę, to nie odczułam jakiejś nieżyczliwości, wszystkie panie były miłe i żadna mnie nie ponaglała do zamawiania.
W ogóle 1 pani jak powiedziałam ze wyjeżdżam za granicę, to powiedziała, że nie ma sensu teraz zamawiać, tylko dopiero jak wrócę, nawet jeśli to będzie tydzień przed ślubem . Powiedziała, że wtedy się mnie wymierzy i suknia będzie gotowa w tydzień lub kilka dni! no nie wiem, chyba bym się  tak nie zdecydowała Rolling Eyes Inne panie z innych salonów proponują mi się wymierzyć przed wyjazdem i potem przyjechać na przymiarkę. Jak na razie ten pomysł wydaje mi się lepszy.
Do pozostałych 3 salonów chciałabym się wybrać w przyszłym tygodniu  Smiley
Nowy

Justys851
Chuck Norris

« Odpowiedz #19 : Lipiec 13, 2008, 21:46:45 »

margolka a byłaś w salonie Sophia tym nad drogeria?? jakie masz stamtad wrazenia ?? Wink
Nowy

margolka
Chuck Norris

« Odpowiedz #20 : Lipiec 14, 2008, 06:59:00 »

Justys851 tak byłam  Smiley Z tym,ze w tym salonie byłam naprawdę krótko. Weszłam, porozglądałam się, chwilę porozmawiałam i wyszłam. Nie zwróciłam szczególnej uwagi na żadną z sukienek, to i nie widziałam sensu, żeby coś przymierzać. W salonie były dwie panie, no i właściwie więcej o tym salonie nie mam co powiedzieć  Smiley
Nowy

Honey
bywalec

« Odpowiedz #21 : Lipiec 14, 2008, 23:14:57 »

Oj do sophii w sosnowcu to wszlam kiedys tam zoabczyc jakie maja sukienki i powiem tyle sukienki ladne ale smiac mi sie chcialo z pań sprzedawczyn bo po haśle "moża mieszac gore z dołem z rózych sukienek coś pani doradzimy" bo panie sprzedawczynie swoim wygladem  raczej pokazywaly ze to one potrzebuaj szybkiej pomocy ktorejkowiek z przszlych mezatek odwiedzających salon, słowem wzieli dziewczynki z jakiejs najgorszej dzielnicy po zawodowce wiek ok 18-20lat za najnizsza krajowa pewnie tylko chyba nikt nie pomyslal ze salon slubny procz ladnych sukienke musi miec odpowiednio wygladajace sprzedawczynie choc nie powiem byly mile ale pierwsze wrazenie to za ciekawe nie bylo jak je zobaczyłam, ja swoja suknie wymazona pierwszy raz zobaczylm w gazecie po czym szybko pomknelam do salonu ja przymierzyc i w razie potrzeby (beznadziejny moj wyglad) zaczac szukac innej wymarzonej Smiley suknia na szczescie super i ja w niej tez czekac tylko konca roku zeby rezerwowac (szycie 5 miesiecy) a panie sprzedzwczynie mile sypatyczne pomogly zalozyc przyniosly butki natepna przyleciala z welonem choc nic nie mowilam Smiley potem wszytko opowiedziala wytlumaczyla :)a bylo to w Katowicach Evita chyba Smiley
Nowy

margolka
Chuck Norris

« Odpowiedz #22 : Lipiec 15, 2008, 07:35:54 »

Honey jeśli Sophia to ten salon nad drogerią ( bo ja nie zwracam jakoś uwagi na nazwy), to teraz były panie na pewno po 20... i po 30 też  Wink
Nowy

Aga_85
nowicjusz
*

Data ślubu: 20.09.2008

« Odpowiedz #23 : Lipiec 15, 2008, 14:22:01 »

A ja byłm w tym pięnym salonie mody slubnej "Only You" w Dabrowie Gorniczej  dowiedzialam sie od bardzo milej Pani ze otworzy sie juz wkróce nowy Salon w SosnowcU, Pani nie wiedziala dokłdnie kiedy.
ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z REGULAMINEM
Nowy
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2008, 21:25:27 wysłane przez rybkawiedenka » Zapisane
Justys851
Chuck Norris

« Odpowiedz #24 : Lipiec 15, 2008, 14:47:00 »

Honey  co do tych pań w Sohi to masz racje, one są z zawodówek na praktykach  Grin
Chociaż jak byłam raz to była taka starsza pani od nich i ona była swietnie zorientowane, bo te młode laski to  nie kumaja co gdzie i jak  Wink
Nowy

margolka
Chuck Norris

« Odpowiedz #25 : Lipiec 15, 2008, 15:52:10 »

no to ja nie spotkałam żadnej "praktykantki "  Wink
Aga_85 dzięki za info o tym nowym salonie  Smiley
to chyba odłożę na przyszły tydzień resztę salonów w Sosnowcu... miałam jechać jutro , ale jak w sobotę otwarcie tego nowego to się jeszcze wstrzymam  Cheesy
Nowy

Justys851
Chuck Norris

« Odpowiedz #26 : Lipiec 15, 2008, 16:22:35 »

margolka bo sa wakacje  Grin Grin Grin

ja tam byłam ol marca i spodobała mi sie jedna sukienka, ale pani ta starsza powiedziała zeby spokojnie przyjsc pdo konic roku bo wtedy te kiecki sa w promocyjnych cenach, tzn te ze starej kolekcji  Wink
Nowy

margolka
Chuck Norris

« Odpowiedz #27 : Lipiec 15, 2008, 16:26:13 »

aha wakacje  Grin no tak  Grin nie pomyślałam  Grin
Nowy

ily
użytkownik
**

« Odpowiedz #28 : Lipiec 15, 2008, 21:19:56 »

hmm Aga_85 tylko 5 postów i wszystkie na temat salonów sukien ślubnych ... ciekawe dlaczego   Huh?  Wink
Nowy
margolka
Chuck Norris

« Odpowiedz #29 : Lipiec 22, 2008, 10:00:12 »

Dziś wybieram się do kolejnych salonów w Sosnowcu : na Mireckiego, Roweckiego, do centrum "Europa" i do tego, co go niby mieli otworzyć , jeśli go znajdę  Tongue Aga_85 napisała chyba dokładny adres, ale został usunięty  Wink Pamiętam tylko, że na Modrzejowskiej , dobrze myślę ? Aga_85 jesteś tu ? może mi podpowiesz ?  Grin oczywiście na priva  Wink
Nowy

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2007, Simple Machines | Sitemap Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Nasza strona używa ciasteczek w celu umożliwienia poprawnego funkcjonowania. Kliknij tutaj po więcej informacji. Zamknij [X]