Lipiec 29, 2014, 21:50:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: REGULAMIN FORUM

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SALA "RÓŻANA DOLINA" W BĘDZINIE  (Przeczytany 62382 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
.monia.
* * * * *
Chuck Norris

« : Kwiecień 18, 2006, 22:04:49 »

Mam prośbę czy możecie napisać mi jakieś opinie na temat tej sali, ponieważ zarezerowaliśmy ją, ale nie wiem czy dobrze zrobiliśmy. Slub bierzemy dopiero w lipcu 2007 roku więc mamy czas aby ewentualnie z niej zrezygnować.
Nowy

Katrinka
My:)
Chuck Norris

Data ślubu: 04.08.2007

« Odpowiedz #1 : Kwiecień 19, 2006, 11:26:48 »

Widzialam ta sale w necie:) bardzo mi sie podoba! kolezanka bedzie miala pod koniec maja tam wesele to Ci powiem czy byla zadowolona! pozdrawiam!!
Nowy

.monia.
* * * * *
Chuck Norris

« Odpowiedz #2 : Kwiecień 19, 2006, 16:42:52 »

Wielkie dzięki za opinie, mam nadzieję, że to dobry wybór. Pozdrawiam, Monia
Nowy

.monia.
* * * * *
Chuck Norris

« Odpowiedz #3 : Kwiecień 19, 2006, 16:44:53 »

Aha i czekam z niecierpliwością na opinie od Ciebie, bo w razie czego mogę jeszcze zerwać umowę. Pozdrawiam.
Nowy

jagi
nowicjusz
*

« Odpowiedz #4 : Maj 15, 2006, 12:46:02 »

ja tez się zastanawiałam nad ta salą ale złe wrażenie zrobiły na mnie te intensywne kolory i wydaje mi się że jest tam troche za ciemno a uważam że sala weselna musi sptawiać uczucie lekkości i jasności no i ten podjazd pod nią był nie ciekawy jak byłam tam w zeszłym roku...
Nowy

Aniutek83
maniak

« Odpowiedz #5 : Maj 15, 2006, 13:30:06 »

Ja tez bede mieć wesele w Rózanej i mi sie tam bardzo podoba- jest inna niz wszystkie okepane i kolory wcale nie sa intensywne jest nowy wystrój sa takie jasniutkie kolorki teraz i jak oświecą wszystkie s.wiatła to wcale nie jest ciemno- zreszta wesele i tak jest wieczorem- nocą wiec to chyba nie ma nic do rzeczy! I zrobione jest przed- fakt z wierzchu to obicie drewnem moze sie niektórym nie podobac ale środek jest naprawde super0 jest gdzie wyjśc i gdzie usiąśc!
Nowy
Aniutek83
maniak

« Odpowiedz #6 : Maj 16, 2006, 05:56:18 »

hej!
Zrezygnowaliśmy prawie na pewno z sali Rózana Dolina - wczoraj przyjeżdzając  zeby podpisac umowę pani szefowa( raczej niezbyt miła) poinformowała nas ,że na nasz termin który juz 2 razy potwierdzalismy dowiedzieliśmy się ,że na nasze miejsce sa juz 3 inne osoby i jedna z nich juz podpisała umowę i my i te 2 inne poary zostalismy perfidnie wywaleni. Bo nagle jakas osoba 2 dni wczesniej rano przyjechała i od razu wpłaciła te ich 3 tys które chcieli od nas tez i po co było informowac inne pary , ze taka sytuacja. zaprponowali nam termin 2 tyg póxniej, który mi kompletnie nie pasuje i to na dodatek z najdrozszym menu bo my mamy 66 osób a oni robią wesela od 70 ( jak ktos nie przyjdzie- bo przeciez rok wcześniej ktos wie ile mu osób przyjdzie no nie?) to musielibysmy zapłacic za iles tam osób. I juz zaraz kazali sobie płacic 3 tys za tyle osób ile ja przeiduje na dziś.I to jest dla nich ostateczna liczba gosci. Myslałam,że ta babe zabije! Jak mozna 5 osób wpisywac na 1 termin i nawet nie poinformować ,że odpadliśmy z licytacji KTO DA WIECEJ!
Nowy
Marta
phpBB Moderator
Chuck Norris

« Odpowiedz #7 : Maj 16, 2006, 12:34:38 »

Aniutek współczuję Ci bardzo!    
Tak się niestety okazuje, że właściele restauracji są okropni i tylko liczą ile to mogą zarobić, robią róźne bardzo brzydkie numery o których większość osób nie wie, wiem...coś o tym wiem doskonale.  Evil or Very Mad
Dlatego my nie absulutnie nie chceliśmy organizować wesele w restauracji.

Aniutek i w końcu na czym staneło? Tam będziecie organizować wesele czy gdzieś indziej?
Nowy

Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
http://forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=4077
Aniutek83
maniak

« Odpowiedz #8 : Maj 16, 2006, 13:52:09 »

O nie tam na pewno nie! moja noga wiecej razy tam nie postanie! my musimy bo moja mama na pewno nie będzie sie zajmowała jezdzeniem, kupowaniem , pilnowaniem ,dekorowaniem itp. Moi rodzice nato nie maja czasu a  rodzice narzeczonego mieszkaja 70 km stad to wszystko by spadło na nas! I ta wersja odpada! Ale znalexlismy salę w Bedzinie w Jubilacie tylko że pani zaproponowała nam tą mniejszą - ona nie za bardzo nam się podoba bo no cżó tam jest jakoś bordowo i troche ciemnawo i wydaje mi się ,że niewystarxajaca ilosc miejsca dla 66 osób! pani twierdzi ,że nie i tylko termin 25 sierpien mieli wolny! W Californii też sa wolne terminy! także dzis sobie jeszcze tam skoczymy!
Nowy
monia
złośliwy skorpionek :)
Global Moderator
Chuck Norris

Data ślubu: 04.06.2005

« Odpowiedz #9 : Maj 16, 2006, 13:56:29 »

no ladnie.. widzę,ze nie tytlko w sczecinie są takie przewały... Rolling Eyes
Nowy

przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"
Marta
phpBB Moderator
Chuck Norris

« Odpowiedz #10 : Maj 16, 2006, 14:14:58 »

Cytat: "Aniutek83"
Ale znalexlismy salę w Bedzinie w Jubilacie

Byłam w Jubilacie. I też ta sala na dalone ciut mniej mi się podoba niż na górze. Z resztą na górze jest więcej miejsca.
Ale jedzonko w Jubilacie mają bardzo dobre.
 Smiley
Nowy

Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
http://forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=4077
jagi
nowicjusz
*

« Odpowiedz #11 : Maj 16, 2006, 14:34:00 »

w Jubilacie trochę za mały parkiecik ale proponuję Atene Sosnowiec- Milowice duży parkiet i jasno:) Cool
Nowy

Aniutek83
maniak

« Odpowiedz #12 : Maj 17, 2006, 06:49:20 »

uff Dziewczyny w końcu sie uwolniłam od koszmaru szukania sali - znalexlismy naprawde super salę ( tzn jest akurat w moim guście) to CATAMARAN ( nad, jez. Pogorią) O nic sie nie musimy martwić- jest tam wszystko. I poleciła nam to znajoma mamy( która tam kogoś zna) i wczoraj tam bylismy i wszystko juz załatwilismy- naprawde full jedzonka( menu ma 3 strony) ciasta słodycze owoce, napoje , alkohol- wszystko bez ograniczeń. I specjalnie dla nas z polecenia dostalismy wódeczke Finlandię. Jest nawet tort. I noclegi dla przyjezdnych gosci. Super widoczki. otoczenie i taras widokowy. Wprawdzie mojej mamie podovbała się wczesniwejsza restauracja zaraz przed Catamaranem- Omega , bo dla niej tak tam elegancko i restauracyjnie. Ale mi bardziej pasuje ta i narzeczonemu też. A i wszelkiegorodzaju drinki tez mamy wliczone w cenę. A dla nas byłby problem z wozeniem ciast. alkoholi i napojów- bo toakurat miało spasc na tesciowa i tescia( tesciowa i sasiadki sa cukiernikami z zawodu) ale wszystko to wozic 70 km to po przeanalizowaniu wybralismy ta opcje! Dostalismy od znajomych płyte z wesela tam i sie po prostu zachwyciłam!
Nowy
Katrinka
Chuck Norris

« Odpowiedz #13 : Maj 17, 2006, 18:59:10 »

Aniutek83, ciesze sie ze wam sie udalo! rowniez slyszalam duzo pozytywnych opinii o waszej sali!!
ale naprawde jestem w szoku ze takie przetargi dziwne istnieja!
Nowy

Katrinka
Chuck Norris

« Odpowiedz #14 : Maj 30, 2006, 15:47:10 »

monia_01, wiec jak obiecalam to pisze!
kolezanka miala w maju wesele w Rozanej i jest bardzo zadowolona!!!
jedzonko swiezutkie, duzy wybor, sala piekna duza, obsluga swietna !!
moja znajoma jest bardzo zadowolona i rowniez goscie:) wszyscy sie wspaniale bawili!
jedyny mankament to wspolna toaleta meska i damska i przy duzej liczbie gosci sa kolejki.. ale to nie przeszkadzalo ona miala 50 osob! a plus to klimatyzajca - zawsze mozna wlaczyc albo wylaczyc gdy jest za chlodno!
Pozdrawiam !
Nowy

.monia.
* * * * *
Chuck Norris

« Odpowiedz #15 : Maj 31, 2006, 12:43:26 »

Wielkie dzięki za informacje. Coraz bardziej przekonuję się, że to dobry wybór.
My nie mieliśmy żadnych problemów z podpisaniem umowy, jestem zdziwiona, że Aniutek83 je miała.
Jeszcze raz serdecznie Ci dziękuję i pozdrawiam.
Nowy

Aniutek83
maniak

« Odpowiedz #16 : Maj 31, 2006, 14:11:05 »

no trudno było ich nie miec koro ktos bezczelnie przyszedł i sobiepodpisał umowe na Twoje miejsce! A żeby tego było mało na ten ternin pozapisywali sobie tez 3 inne pary( i one tez zostały na lodzie) chocxiaz wczesniej dzwoniliśmy i potwierdzaliśmy ! Przeciez liczy sie tam KTO DA WIĘCEJ! Im wiecej gosci na weslu tym lepiej! Jak mozna coś tak chamskiego zrobic! tym bardziej ,że dzien wczesniej dzwoniłam i pytałam i mówiłam ze na nast dzien przykezdzamy podpisac umowę! Ta szefowa jest co najmniej chamska i bezczelna! ale nie ma tego złego mamy 100 razy ładniejszy lokal w super otoczeniu i ilosc jedzenia która 3 razy przewysza Różaną za ta sama cene! Tam po prostu liczy sie kto da wiecej- OSZUŚCI PO PROSTU!
Nowy
.monia.
* * * * *
Chuck Norris

« Odpowiedz #17 : Maj 31, 2006, 18:12:26 »

CIEKAWE. JAK DO TEJ PORY NA STRONCE RÓŻANEJ NIE MA INFORMACJI ŻE NA WASZ TERMIN UMOWA ZOSTAŁA JUŻ PODPISANA.  MY PRZEKŁADALIŚMY DATĘ PODPISANIA UMOWY Z POWODU BRAKU FUNDUSZY I NIE BYŁO Z TEGO TYTUŁU ŻADYCH KONSEKWENCJI Exclamation
MOŻE TO WY NIE WYWIĄZALIŚCIE SIĘ Z TERMINU DO KTÓREGO MIELIŚCIE PODPISAĆ UMOWĘ, A NIKT NIE BĘDZIE NA WAS W NIESKOŃCZONOŚĆ CZEKAŁ.
A MOŻE FAKTYCZNIE BYŁO TAK JAK MÓWISZ, ALE JAKOŚ TRUDNO JEST MI W TO UWIERZYĆ Exclamation
Nowy

Aniutek83
maniak

« Odpowiedz #18 : Czerwiec 01, 2006, 06:53:19 »

No niestety ale na tej stronce mają tak aktualne dane ,że szok! I niestety ale my sie wywiazaliśmy- 3 razy dzwoniuliśmy i potwierdzaliśmy i oni tez nam ten termin potwierdzali! nAwet z sama ta urocza szefowa rozmawialismy i dogadywaliśmy sie co do mniejszej liczby gości - 66 osób! I kiedy dzień przed zadzwoniłam ,że chce przyjechać podpisać umowę pani oczywiście potwierdziła! Przeciez nie targałabym mojego Wojtka 70 km bo tak mi sie podobało! Po prostu mówię jak było- sama ta szefowa powiedziała ,ze kto pierwszy ten lepszy kto ma wiecej gości i szybciej da kase ( po prostu LICYTACJA KTO DA WIĘCEJ- BO LICZY SIE ZYSK) .I dziwnym dla mnie było to,że na ten termin były napisane 3 inne pary!I sama ta praconica( kelnerka) nie mogła zrozumiec jak to sie stało.A kiedy przyszła szefowa powiedz ze nio niestety ale dzis był pana liczbe 90 osób i zaraz z rana podpisał umowę i wpłacił kase wtedy my automatycznie i te inne pary ODPADAMY! tak samo ta pracownica najpierw stwierdziła ze jeszcze 4 sierpnia jest wolny- niesty szefoa równiez to rozwiała bo tez juz ktos przyszedł i tez podpuisał umowe na 100 osób! tAk samo była inna para wpisana na 1 wrzesnia( no ale tez juz w ten dzien  ktos ich ubiegł niestety) a nam pani szefowa zaproponowała 8 wrzesnia i najdrosze menu- ale my wolelismy zrezygnować. A pani nam powiedz ze sierpien i czerwiec to miesiace oblegane itp. I po co miałabym kłamać- chciałam bardzo tam mieć wesele, moi rodzice tez tam byli wtedy z nami i byli tak samo zaskoczeni i wkurzeni! I ja sama mówiłam ,że trzeba było zadzwonić i poninformować,ze jest taka sytuacja- ale po co automatycznie nas olali bo im sie zysk nie opłacał PRAWDA!dziwne ,ze w nastepnym lokalu  w którym bedz miec wesele nie było takich problemów- do ustalonego terminu przyjechalismy podpisac umowe wpłacilismy zaliczke i jest OK!
Nowy
krzychu
nowicjusz
*

Data ślubu: 09.09.2006

« Odpowiedz #19 : Czerwiec 10, 2007, 11:03:58 »

We wrześniu miałem weselę na Różanej Dolinie. Bardzo mi się tam podobało. Obsługa *cenzura* ,jedzenie bardzo dobre. Niktórzy piszą,że ich oszukano z terminem a nikt na was nie będzie czekał w nieskończoność. Ja jestem bardzo zadowolony i nie miałem żadnych takich problemów. Mogę wszystkim polecić ten lokal.
Nowy
gogosia1
mał(a)gosia
użytkownik
**

Data ślubu: 28 lipiec 2007 godzina 15:00

« Odpowiedz #20 : Czerwiec 10, 2007, 22:56:35 »

Ja tez tam w porywach poszukiwań zawedrowałam, niestety moja opinia na temat tego lokalu tez jest negatywna . Na wstepie pani za barem nie miała ochoty z nami rozmawiac na temat organizacji wesela Tongue Chyba miała bardzo cięzki "okres" Tongue. No i menu nie bardzo mi pasiło . Przyznam ze okolica ciekawa , tzn jest gdzie posiedziec Smiley Ale to moja prywatna opinia na temat Różanej doliny  w Będzinie.
Nowy

.....::::1Kor13:::: [/url]href=" Suwaczek z babyboom.pl" border="0
.monia.
* * * * *
Chuck Norris

« Odpowiedz #21 : Czerwiec 11, 2007, 09:29:56 »

krzychu cieszę się, że chociaż Ty masz dobrą opinię na temat tego lokalu, ja jak na razie nie miałam jakiś powodów do niezadowolenia, zobaczymy po 14 lipca 
Nowy

Khali
nowicjusz
*

« Odpowiedz #22 : Czerwiec 14, 2007, 11:43:39 »

hehehe to ja Monia czekam na twoja opinie Wink mam nadzieję że pozytywną ;P
Nowy

.monia.
* * * * *
Chuck Norris

« Odpowiedz #23 : Czerwiec 14, 2007, 12:03:34 »

Khali a co też zarezerwowaliście, czy jeszcze jesteście na etapie poszukiwania Question
Nowy

Khali
nowicjusz
*

« Odpowiedz #24 : Czerwiec 14, 2007, 12:08:13 »

oj chyba zapomnialaś Wink sala zarezerwowana od lutego ;P teraz tylko zespoł trzeba znalesc:( a to juz wiekszy problem Wink
Nowy

.monia.
* * * * *
Chuck Norris

« Odpowiedz #25 : Czerwiec 14, 2007, 13:41:38 »

Mam pamięć dobrą, ale krótką, tyle was to jest  Roll Eyes
Jeśli chcesz mogę Ci podać namiary na mój zespół, my wkrótce jedziemy ustalać z nimi szczegóły więc możecie jechać z nami, zobaczycie jak śpiewają 
Nowy

ainuzi83
forumowicz

Data ślubu: 1.09.2007

« Odpowiedz #26 : Czerwiec 14, 2007, 22:32:33 »

Monia my również chcieliśmy mieć tam wesele lecz niestety terminy, które nas interesowały były już zarezerwowane Sad
Wierzę w to, że Wasze wesele będzie jak najbardziej udane Cheesy że będzie to dla Was niezapomniany oraz  najwspanialszy dzień w życiu  Przytul
Pozdrawiam !! Wink
Nowy
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2007, 22:34:32 wysłane przez ainuzi83 » Zapisane

.monia.
* * * * *
Chuck Norris

« Odpowiedz #27 : Czerwiec 15, 2007, 09:37:28 »

Monia my również chcieliśmy mieć tam wesele lecz niestety terminy, które nas interesowały były już zarezerwowane Sad
Z terminy faktycznie mają napięte

Wierzę w to, że Wasze wesele będzie jak najbardziej udane Cheesy że będzie to dla Was niezapomniany oraz  najwspanialszy dzień w życiu  Przytul
MUSI BYĆ I WIERZĘ, ŻE TAK BĘDZIE-NAPEWNO  Hopsa
Nowy

evelaz
Chuck Norris

Data ślubu: 20.06.2009

« Odpowiedz #28 : Październik 05, 2007, 15:07:53 »

witajcie!
Już jakiś czas ślędzę to forum,ale dopiero ostatnio postanowiłam do Was dołączyć. . . Mam takie pytanie - skierowanie głównie do Monii_01 . . .  Czytałam na forum Twoje wypowiedzi na temat tego lokalu i  chciałabym Cię prosić o jakieś dodatkowe infona temat "Różanej Doliny" .  Ostatnio jeździmy po różnych salach i restauracjach i przyznam,że jak do tej pory,to największe wrażenie zrobiła na mnie właśnie "Różana".  Będę wdzięczna za jakieś info;) Wesele planujemy na czerwiec 2009 ,ale już w najbliższym czasie musimy się na coś zdecydować. . .
pozdrowionka!  :D

Nowy

.monia.
* * * * *
Chuck Norris

« Odpowiedz #29 : Październik 16, 2007, 13:19:54 »

evelaz co by interesowało, jestem już na forum więc chętnie służę pomocą
Nowy

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2007, Simple Machines | Sitemap Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Nasza strona używa ciasteczek w celu umożliwienia poprawnego funkcjonowania. Kliknij tutaj po więcej informacji. Zamknij [X]