Lipiec 22, 2014, 15:54:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: REGULAMIN FORUM

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sala weselna "U Sławka" - Nowa Wieś Wielka  (Przeczytany 4552 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ewa_85
nowicjusz
*

Data ślubu: 2011

« : Styczeń 09, 2011, 21:25:41 »

Kochani,

szukam sali weselnej w okolicach Bydgoszczy na 2011 rok, okazało się że "U Sławka" w Nowej Wsi Wielkiej jest jeszcze kilka wolnych terminów.  Bardzo proszę o Waszę opinię, bowiem jeszcze nigdy tam nie byłam ani też nie wiem jak wygląda przyjęcie weselne w tym miejscu.  Czy ktoś z Was był???
Nowy
megi4507
nowicjusz
*

« Odpowiedz #1 : Styczeń 12, 2011, 21:09:26 »

hej ja znam ta sale i jezeli mialabym wyrazić opinie na ten temat to będzie ona rozna: jezeli wesele tak do max 100 osób ok bo więcej ludzi to tłok jedzenie dobre, alkohol mozecie sami sobie zalatwić, ciasto tort oni daję, owoce też, tylko ja bym osobiście zainwestowala w dekoracje na wlasną rękę. Mnie osoboscie sala nie powala na kolana. Jest nowa czysta ale bez polotu.

cena 140 wesele 170 z poprawinami na ten rok - pytalam sie w listopadzie wiec chyba sie duzo nie zmieniło.

Jeśli szukasz lokalu w okolicach bydgoszczy ktory ma podobna lub nawet nizsza cenę co nie odbija się na jakości świadczonych usług to polecam sala Bankiet Łabiszyn restauracja Carina Brzoza.

Jakbyś miala jakies szczegółowe pytania to pisz na priv oki?
Nowy
moniak1919
nowicjusz
*

Data ślubu: 17.07.2010

« Odpowiedz #2 : Styczeń 17, 2011, 21:34:09 »

Czytając maila, mam wrażenie, że nie znasz sali lub piszesz o innej Nowej.  Ja miałam tam wesele na 106 osób i było super - niczego nie brakowało.  Jedzenia opór i smaczne.  Znajdziesz inną w tej cenie, ale goście będą głodni.  Co do dekoracji wg mnie bardzo oryginalna.  Mielismy okazję drugi raz bawić się na tej sali - na balu Młodych Par i to za darmo.   Polecam tę salę gorąco.
Monika K.
Nowy
megi4507
nowicjusz
*

« Odpowiedz #3 : Styczeń 28, 2011, 08:33:07 »

ile ludzi tyle opini ja się tam bawiłam w 2009 roku na weselu. Może po prostu dla mnie dobre jedzenie to nie wszystko.
Nowy
elba
użytkownik
**

« Odpowiedz #4 : Styczeń 28, 2011, 09:00:00 »

Ja też jestem tego zdania, że jeden aspekt dobry - jedzenie. Poza tym mili właściciele. I na tym bym zdecydowanie zakończyła. A bawiłam się tam kilka razy - wesele, sylwestra, urodziny.

Każdy ma swoje subiektywne zdanie.
Nowy
dyzio
nowicjusz
*

« Odpowiedz #5 : Kwiecień 10, 2011, 07:57:32 »

Moi drodzy zależy co kto lubi, ciasna sala, obok oczyszczalnia ścieków jak wyjdziesz na fajeczkę to lekki smrodek , jedzenie takie sobie przy smrodku z oczyszczalni nie bardzo smakuje poza tym niestety w tej cenie w Bydgoszczy znajdziesz coś fajnego
Nowy
rybka321
nowicjusz
*

Data ślubu: 2012

« Odpowiedz #6 : Kwiecień 25, 2011, 15:40:57 »

Jestem na etapie szukania sali - planujemy wesele na wrzesień 2012.  Byłam w wielu miejscach i nie podoba mi się Carina w Brzozie ani sala w  Łabiszynie.  Natomiast sala w domu weselnym w Nowej Wsi Wielkiej jest przestronna, ładnie położona i innych atrakcji "nie czułam".  A cena jest bardzo konkurencyjna.
Nowy
Marcella82
nowicjusz
*

Data ślubu: 02,06,2012

« Odpowiedz #7 : Kwiecień 25, 2011, 18:48:49 »

Witam
A zobaczcie jeszcze sale na dziełkach na Osowej Górze-Siedleckiej.  Bardzo fajna przestronna. Pozdrawiam
Nowy
megi4507
nowicjusz
*

« Odpowiedz #8 : Maj 06, 2011, 10:43:55 »

kolejna piękna sal to dwór w Rojewie ale na przyszły rok pewnie kiepsko z terminami. cena bardzo dobra jak na dzisiejsze warunki.
Poza tym hotel gąsiorek w brzozie jest super obiektem...bawilam sie tam wiele razy i jedzenie pyszne! a Ja lubie dobrze zjeść:-)
A jeżeli chodzi o salę w Łabiszynie radze pojechac tam teraz - jest wyremontowana nowa sala, większa. Ja ciągle mysle i mysle i na pewno wybiore ktores z tych 3 opcjii bo w miescie ceny mnie szokują Sad Przynajmniej tam gdzie mi sie podoba...
Nowy
Pandi
maniak

Data ślubu: 30.06.2012

« Odpowiedz #9 : Czerwiec 07, 2011, 08:43:17 »

Jestem na etapie szukania sali - planujemy wesele na wrzesień 2012.  Byłam w wielu miejscach i nie podoba mi się Carina w Brzozie ani sala w  Łabiszynie.  Natomiast sala w domu weselnym w Nowej Wsi Wielkiej jest przestronna, ładnie położona i innych atrakcji "nie czułam".  A cena jest bardzo konkurencyjna.

Mieszkam niedaleko i niestety przyznam racje odnośnie "tych atrakcji" .. w weekend przejeżdzajac poznym popoludniem po calej nowej wsi wielskiej roznosi sie niemiły aromat - oczyszczalnia. Salę widziałam raz na żywo i kilkakrotnie na filmach. W sumie jak na tamte warunki 140 zł wydaje mi się zbyt wygórowaną sumą.

Za 10 zł więcej od osoby udało mi sie zarezerwować sale właśnie w Rojewie, a raczej Dworek Biesiadny :]. Odnosnie terminów-to fakt 2012 jest zapchany Neutral. Tutaj można zaznaczyć, że ceny są konkurencyjne, bo obiekt cały czas się rozwija, a na dana chwilę efekt jest cudowny!

Carina teraz zaczyna sie remontować, ale trzeba bedzie troche poczekać na efekty - średnio przyjemna opcja wesele przy tak ruchliwej szosie ://.

Nowy

Gość Pandi zaprasza na RELACJE!!!!!!!!!!!
słonio12
nowicjusz
*

Data ślubu: 30,06,2012

« Odpowiedz #10 : Wrzesień 16, 2011, 07:12:39 »

Witam.
Szanowni forumowicze , pozwoliłem sobie sprawdzić temat smrodku na sali U Sławka - no i całkowita bzdura - sala piękna i pachnąca nowością, byłam osobiście w zeszłym tygodniu na weselu, rewelacja, nie ma się do czego przyczepić, ja zdecydowałam się na wesele właśnie w tym lokalu, a temat smrodku poszukajcie w Rojewie - tam gdzie powstała spalarnia odpadów organicznych - słodki smaczek ze spalarni rozchodzi się wieczorami po wsi.  Dla tych którzy chcą sprawdzić forumowiczów Megi 4507 i Pandi - proponuję sprawdzić inne posty, które oni zamieszczają - zawsze tajemniczo działają razem, jeden coś napisze, drugi potwierdzi i na odwrót - kim rzeczywiście są ci forumowicze?
Nowy
Pandi
maniak

« Odpowiedz #11 : Wrzesień 17, 2011, 08:34:20 »

Haha .. użytkownikiem, który pisze tyle ile wie ..
Niestety w NWW oczyszczalnia daje sie bardzo we znaki i jakos nie prowadze tutaj spisku z innymi uzytkownikami forum .. Cos nie pasuje, to mi bardzo przykro ..
Nowy

Pandi
maniak

« Odpowiedz #12 : Wrzesień 17, 2011, 08:37:59 »

Witam.
Szanowni forumowicze , pozwoliłem sobie sprawdzić temat smrodku na sali U Sławka - no i całkowita bzdura - sala piękna i pachnąca nowością, byłam osobiście w zeszłym tygodniu na weselu, rewelacja, nie ma się do czego przyczepić, ja zdecydowałam się na wesele właśnie w tym lokalu, a temat smrodku poszukajcie w Rojewie - tam gdzie powstała spalarnia odpadów organicznych - słodki smaczek ze spalarni rozchodzi się wieczorami po wsi.  Dla tych którzy chcą sprawdzić forumowiczów Megi 4507 i Pandi - proponuję sprawdzić inne posty, które oni zamieszczają - zawsze tajemniczo działają razem, jeden coś napisze, drugi potwierdzi i na odwrót - kim rzeczywiście są ci forumowicze?

I tak teraz zauważyłam,  że to Ty chyba nie wiesz kim jesteś, bo raz piszesz w formie męskiej a raz w żeńskiej - to jest dopiero dziwne !  Huh? Huh? Huh?
Nowy

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2007, Simple Machines | Sitemap Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Nasza strona używa ciasteczek w celu umożliwienia poprawnego funkcjonowania. Kliknij tutaj po więcej informacji. Zamknij [X]