Wrzesień 01, 2014, 19:26:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: REGULAMIN FORUM

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SPRZEDAM PRZEŚLICZNĄ SUKNIE ŚLUBNĄ ROZM. 42/44  (Przeczytany 2474 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
k.ignalewska
nowicjusz
*

Data ślubu: 14.08.2008

« : Maj 16, 2009, 17:31:43 »

Witam,
Mam do sprzedania suknie ślubną szwedzkiej firmy Aspera z serii ASPERA color ecru, rozmiar 42/44, jednoczęściowa.  Wykonana z satyny. Suknia została kupiona w salonie - Centrum Mody Sukien Ślubnych.  Używana tylko w dniu ślubu.  Suknia jest w stanie idealnym. Suknia jest niezwykle lekka i wygodna.  Nie ma oddzielnej halki ani sztywnego koła, przez co suknia jest niesamowicie komfortowa! Suknia dla dziewczyny o prawdziwie kobiecych kształtach tzn.  szerokie biodra, wąska talia, średni lub spory biust. Suknia nie ogranicza ruchów i świetnie sprawdza się podczas całonocnych tańców.  Ja nie przebierałam się o północy tak mi było wygodnie.  Gdybym mogła chodziłabym w niej cały czas . Suknia ma przepiękny, podpinany tren, wyszywany kamieniami i koralikami. ; Ma również piękną wstążkę w kolorze brudnego różu. Suknia była szyta na wzrost 165 cm + obcas. Jest to suknia dla dziewczyny, która chce wyglądać wytwornie i elegancko w dniu ślubu.  Suknia w salonie kosztuje 3400 zł. Ja chce za nią 1700 zł. Kontakt: gg 704466 lub meil:kbuko@o2. pl.
Więcej zdjęć prześle na meila P. S.  Do sukni dodaje welon,bolerko, bizuterie-za darmo.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to prosze pytac na meila. 
Mam problem z załadowaniem zdjęc. Także prosze podawać meila to będe wysyłała zdjęcia. :)
Nowy
k.ignalewska
nowicjusz
*

« Odpowiedz #1 : Maj 22, 2009, 16:32:20 »

wysyłam link na ktorym jestem w sukni:)
www. mkwiatkowski. pl/inne/swjakub
Nowy
wiśniowa
forumowy
Chuck Norris

Data ślubu: 30.05.2009

« Odpowiedz #2 : Maj 22, 2009, 17:51:24 »

faktycznie śliczna suknia... pięknie wyglądałaś Smiley
Nowy

k.ignalewska
nowicjusz
*

« Odpowiedz #3 : Maj 22, 2009, 20:12:25 »

Wiem,że jest sliczna:) bardzo dziękuje.  ale ciężko mi jest ją sprzedać:(
Nowy
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2007, Simple Machines | Sitemap Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Nasza strona używa ciasteczek w celu umożliwienia poprawnego funkcjonowania. Kliknij tutaj po więcej informacji. Zamknij [X]